HiKoki DS18DDWRZ akkus fúró-csavarozó (2 x 2.0 Ah Li-ion akkuval)
18 V, 55 Nm, 0-440/0-1700 ford/perc
Egységár (szett):
Cikkszám:
DS18DDWRZ
HiKoki 18 V -os Li-ion akkus fúró-csavarozók, ütvefúró-csavarozók
Leírás
  • Kivételesen könnyű és kompakt gép: kényelmesen és könnyen lehet dolgozni vele szűk térben és különféle pozícióban. Teljes hossza 157 mm, súlya 500 g-mal kevesebb, mint a korábbi modellé.